H O M E S T A G I N G

A A A
 
Gallery requires JavaScript and the Flash Player. Get Flash

HOME STAGING Zajmuję się nową na polskim rynku dziedziną, jaką jest Home Staging - profesjonalne przygotowanie mieszkania do sprzedaży lub wynajmu. Od niedawna popularny w Polsce, a w Europie Zachodniej i USA od dawna cieszy się dużą popularnością.

Sprzedaż i wynajem mieszkania w czasach kryzysu oraz zwiększonej podaży nieruchomości nie należy do łatwych. Dlatego warto zadbać o pokazanie nieruchomości w sposób jak najbardziej korzystny dla potencjalnego klienta.

Wg statystyk profesjonalnie przygotowane mieszkanie sprzedaje się nawet 10 razy szybciej!

Jestem dyplomowanym architektem oraz Home Stagerem (House Doctor Polska) z międzynarodowym certyfikatem sygnowany przez Ann Maurice .

ZAKRES

Home Staging to niskobudżetowe zmiany. Zakres metamorfozy Twojego wnętrza jest ustalany indywidualnie, a koszt rearanżacji adekwatny do Twoich finansowych możliwości. Czasem trzeba naprawdę niewiele, aby osiągnąć zaskakujący efekt. Co składa się na Home Staging? Rozpoczynamy od konsultacji i analizy wnętrza, następnie przystępujemy do realizacji. Kiedy wnętrze nabierze blasku, uczymy skutecznych technik prezentowania nieruchomości, dzięki którym sprawi ono wrażenie przyjemnego i atrakcyjnego miejsca. Wystarczy czasami odświeżyć, posprzątać, udekorować i efekt gwarantowany! Dodatkowo oferuję profesjonalne zdjęcia wnętrz, które klient może zamieścić np. na stronie internetowej bo mieszkanie sprzedaje dobrze zrobiona fotografia!

KONSULTACJA

Pierwszym etapem metamorfozy Twojego wnętrza jest konsultacja. Dzięki analizie zalet i wad otrzymasz listę niezbędnych prac, a także wskazówki, jak je zrealizować. Podczas konsultacji dowiesz się, jak podkreślić walory swojego wnętrza i jak je najatrakcyjniej zaprezentować, oddziałując na zmysły potencjalnego kupca.

Cena 250 zł (Warszawa i okolice)

KOMPLEKSOWA REALIZACJA

Oferuję także kompleksowy nadzór nad metamorfozą Twojego wnętrza, począwszy od generalnego sprzątania, przez malowanie, drobne naprawy, rearanżację mebli oraz wybór, kupno i montaż elementów dekoratorskich, aż po stworzenie odpowiedniego nastroju i zapachu.

Bo pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz…

Oferta indywidualna, cena zależna od projektu.