P R O J E K T Y

A A A
 

Zadzwoń i umów się na niezobowiązujące spotkanie z architektem wnętrz.

 

/+48/ 503 710 628

 

 

To jak mieszkasz odzwierciedla twoją osobowość.

 


Nie masz pomysłu jak ma wyglądać wnętrze twojego mieszkania? Lub wręcz przeciwnie, masz mnóstwo pomysłów, ale nie wiesz czy będzie to wszystko do siebie pasowało, ani czy rzeczywiście po wykonaniu będzie spełniało twoje oczekiwania?

Tworzę przestrzeń z myślą o Kliencie. Współpracuję z Nim oferując swoją wiedzę i doświadczenie. Dbam o szczegóły, które decydują o ostatecznym, niepowtarzalnym efekcie końcowym, przedstawienia wizji, opracowania wizualizacji 3d, oddania projektu „pod klucz”.

Zaczynam współpracę od niezobowiązującego spotkania wstępnego, podczas którego omawiany jest preferowany styl, atmosfera wnętrz. Podczas rozmowy poznaję Państwa ulubione motywy wnętrzarskie, inspiracje oraz przedstawiam jak wygląda współpraca z architektem wnętrz krok po kroku. Projektowanie wnętrza to długotrwały i pracochłonny proces, który opiera się na zaufaniu inwestora.

Korzystanie z oferty pozwala na uniknięcie błędów przy planowaniu zagospodarowania wnętrza, oszczędność czasu i kosztów przy niepotrzebnych przeróbkach i poprawkach.

Jeśli zdecydujesz się na kompleksowy projekt wnętrza, zobacz jak wygląda


praca krok po kroku:

-Przyjazd na miejsce realizacji projektu, weryfikacja wymiarów (inwentaryzacja).

-Uzgodnienie preferencji stylistycznych zamawiającego, określenie jego potrzeb i podstawowych wymagań co do charakteru wnętrz, funkcjonalności, określenie ram budżetowych.


-Przygotowanie i wysłanie on-line rysunków aranżacji wnętrz wraz z wyposażeniem.


-Przygotowanie i wysłanie on-line wstępnych, poglądowych wizualizacji jednobarwnych przedstawiających koncepcję aranżacji wnętrza.


-Przygotowanie właściwych wizualizacji wnętrz. Wizualizacje są przesyłane drogą e-mail, na życzenie wydruk.


-Po zaakceptowaniu poprzednich rysunków, przygotowanie rysunków branżowych - rysunki schematyczne instalacji wod-kan, elektryki, rysunki budowlane układu ścian oraz zabudów gips karton lub innych. Rysunki techniczne w postaci rozwinięć ścian z rozmieszczeniem glazury, terrakoty, paneli dekoracyjnych, ułożeniem podłóg (schemat), rysunki zabudów sufitowych.


-Przygotowanie rysunków technicznych zabudów meblarskich (kuchnia, ew. meble łazienkowe garderoby itp.) z wyszczególnieniem funkcji, wymiarów oraz materiałów.


-Przygotowanie zestawienia materiałów (podłogi, okładziny ścienne, materiały malarskie -kolory wg. próbnika NCS, itp. z określeniem strefy dekorowanej osobnym rysunkiem z opisem), oraz przedmiotów-meble, oświetlenie, dodatki. Zestawienie przedmiotów wysyłane mailem w postaci aktywnych linków do konkretnych sklepów.


-Projekt w wersji papierowej z kompletem rysunków technicznych +wersja w postaci elektronicznej (płyta CD).


-Spotkanie z ekipą remontową na miejscu realizacji w celu omówienia założeń wykonawczych projektu.


-Cena projektów wnętrz jest uwarunkowana oczywiście od matrażu projektowanych przestrzeni, ale przede wszystkim od stopnia skomplikowania. Przy zleceniu projektu całego mieszkania, proponuję bardzo korzystne rozwiązania cenowe. Dokładną wycenę projektu przesyłam po wstępnej rozmowie.


-Jako dodatkową usługę oferuję nadzór autorski nad realizacją projektu.

-Oferuję również sprawdzoną firmę remontowo-budowlaną, która kompleksowo zajmie się remontem mieszkania z rynku wtórnego bądź mieszkaniem w stanie deweloperskim.


Zapraszam do kontaktu.

Z chęcią odpowiem na wszystkie nurtujące Państwa pytania dotyczące współpracy, realizacji projektu czy innych aspektów, z którymi wiąże się aranżacja wnętrz.